Ugrás a tartalomhoz

Ügyfélmenedzser

Csapatbővítés céljából Szolgáltatásmenedzsment divíziónk Ügyfélmenedzsment csapatába keressük ügyfélmenedzser kollégánkat budapesti irodánkba, aki sokrétű munkájával segíti partnereinket, és összekötő szerepet tölt be köztük és a fejlesztői/üzemeltetői csapataink között.

Feladataid lesznek:

  • ügyféltámogatás az igényfelméréstől az alkalmazás élesbe állásáig
  • fejlesztési javaslatok megfogalmazása a felhasználói igények és az alkalmazástámogatási tevékenység során összegyűjtött tapasztalatok alapján
  • kapcsolattartás a megrendelővel, partnerekkel, felhasználókkal, fejlesztési és üzemeltetési területekkel
  • termékekhez kapcsolódó üzleti folyamatok/szolgáltatási modell tervezése, kialakítása
  • termékbevezetés során felhasználói szemléletű tesztelésben való közreműködés
  • szerződések felügyelete, nyomon követése, a teljesített szerződések ellenőrzése
  • partnerszervezetek technikai támogatása
  • ügyfélelégedettség mérése
  • státusztáblák naprakész vezetése, riportok készítése

Amit keresünk:

  • felsőfokú végzettség (informatikus/mérnök, gazdaságinformatikus, közgazdász, vagy igazgatásszervező) és/vagy legalább 2-3 év releváns munkatapasztalat
  • ügyfélközpontúság
  • rendszerszemlélet
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • folyamatok tervezésében, optimalizálásában szerzett tapasztalat
  • MS Office termékek magabiztos használata (különös tekintettel Excel)

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • e-közigazgatásban szerzett tapasztalat
  • szoftverfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • projektekben szerzett tapasztalat

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a fát!