Ugrás a tartalomhoz

Ügyfélmenedzser

A digitális közigazgatás rendszereit fejlesztjük. Olyan szolgáltatásokon dolgozunk, amik lehetővé teszik, hogy a magyar állampolgárok biztonságos körülmények között, minél nagyobb megelégedettséggel tudják intézni ügyeiket – ha lehet, akkor akár távolról is.

Ügyfélmenedzserként nálunk sokrétű feladatokat láthatsz el, ahol Te vagy az összekötő kapocs partnereink és a fejlesztői/üzemeltetői csapatok között. Te támogatod az ügyfelet az alkalmazás élesbe állásáig. Ehhez gyakran egyeztetned kell Business Analystokkal és Product Ownerekkel is!

Ha szeretsz ügyfelekkel kommunikálni és fontos számodra az elégedettségük, akkor Te vagy az az Ügyfélmenedzser, akit keresünk!

Rád váró feladatok

  • ügyféltámogatás az igényfelméréstől az alkalmazás élesbe állásáig,
  • fejlesztési javaslatok megfogalmazása a felhasználói igények és az alkalmazástámogatási tevékenység során összegyűjtött tapasztalatok alapján,
  • kapcsolattartás a megrendelővel, partnerekkel, felhasználókkal, fejlesztési és üzemeltetési területekkel,
  • termékekhez kapcsolódó üzleti folyamatok/szolgáltatási modell tervezése, kialakítása,
  • termékbevezetés során felhasználói szemléletű tesztelésben való közreműködés,
  • szerződések felügyelete, nyomon követése, a teljesített szerződések ellenőrzése,
  • partnerszervezetek technikai támogatása,
  • ügyfélelégedettség mérése,
  • státusztáblák naprakész vezetése, riportok készítése.

Amit várunk Tőled

  • felsőfokú végzettség (informatikus/mérnök, gazdaságinformatikus, közgazdász, vagy igazgatásszervező) és/vagy legalább 1-2 év releváns munkatapasztalat,
  • ügyfélközpontú szemlélettel rendelkezel,
  • hatékonyan tudsz rendszerben gondolkodni,
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel szóban és írásban egyaránt,
  • van tapasztalatod folyamatok tervezésében és optimalizálásában,
  • magabiztosan használod az MS Office termékeket (különös tekintettel Excelre).

Aminek örülünk, de hiánya nem kizáró ok

  • e-közigazgatásban szerzett tapasztalat,
  • szoftverfejlesztési területen szerzett tapasztalat.

Mindezért mit kínálunk mi?

„Életre szóló” projekteket

Olyan létfontosságú informatikai rendszereket fejlesztünk és üzemeltetünk, amelyek az összes magyar állampolgár életét befolyásolják.

Nekünk köszönhető például:

  • az, hogy ma már online bejelenthető a lakcím és más adatok változása,
  • az, hogy kényelmesen, otthonról intézhető a jogosítvány újraigénylése,
  • az, hogy házasságkötési névváltoztatásnál automatikusan történik az új okmányok elkészítése,
  • a chippel ellátott eSzemélyi igazolvány, amelyet többek között a TAJ kártya, vagy közúti igazoltatás során a jogosítvány helyett is felmutathatunk.

Biztonságot és kényelmet

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a munkádra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap.
  • Irodaházunkban, a 2020-ban átadott Váci Greens „E” épületében letisztult, „zöld” környezet vár modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel. Mélygarázsunk a bringákkal és elektromos rollerekkel is jó barátságot ápol.
  • A home office-ra természetesen nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget

  • Kiemelt figyelmet fordítunk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

Közösséget

  • Több önszerveződő klubunk van, amelyek akár a szakmai tudás, akár a kollegiális kapcsolatok továbbfejlesztésére alkalmasak (pl. fejlesztői könyvklub, társasjáték klub).
  • Céges sportolási lehetőségek: jóga, futóklub, foci, kosárlabda.
  • Rendszeresen tartunk cégen belüli meetupokat és kötetlen találkozókat a szakmai eszmecserékért és a barátságok erősítéséért.

És hogy még egy pár dolgot említsünk

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Autóval munkába járó kollégáinknak – törvényi szabályozás szerint –  a jelenlegi maximális, 30 Ft/km-es költségtérítési támogatás
  • Extra családtámogatás: házasságkötési szabadság, gyermekvállalás anyagi támogatása
  • Belső ajánlási program
  • Irodai masszázs
  • Társadalmi felelősségvállalás támogatása: önkéntes munkáért plusz szabadság