Vezető fejlesztő (Java)

Feladatok

  • a meglévő vagy új szoftveralkalmazásokra vonatkozó igényekkel kapcsolatos kutatási tervezés és fejlesztés feladatok elvégzése,
  • az alkalmazások működőképességének ellenőrzése,
  • a szoftverrendszerek fejlesztési folyamatának tervezése,
  • a szoftverrendszerek futtatási környezeteinek tervezése, implementálása, a környezetek verziókezelésének tervezése, menedzselése,
  • felelősségvállalás a minőségi szoftver megvalósításáért,
  • részvétel a SCRUM csapatmunkában,
  • a fejlesztői csapat szakmai koordinálása és mentorálása
  • Code review-k, programfejlesztési hibák elemzése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • együttműködés a társterületekkel.

Amit várunk tőled,

  • 5+ év Java szoftverfejlesztői tapasztalatot,
  • Spring, Hibernate, NoSQL, MQ ismeretet,
  • Web Services, REST, XML, JSON, HTTP, SSL, TCP/IP, Caching ismeretet,
  • tesztelési eszközökben való jártasságot (JUnit, Mockito)
  • magas rendelkezésre állású komplex rendszerek tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalatot,
  • a relációs adatbáziskezelő rendszerek fejlesztői szintű ismeretét,
  • Cloud ready alkalmazás fejlesztésében/tervezésében (mikroszolgáltatások, konténertechnológiák, Kubernetes, Docker, OpenShift stb.) szerzett tapasztalatot,
  • szolgáltatásorientált rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalatot,
  • a gyors, dinamikus munkavégzés híve vagy,
  • szeretsz csapatban dolgozni,
  • hiszel az agilis módszertanokban.

Előnyös (de nem kizáró ok, ha nem), ha

  • van felsőfokú IT végzettséged,
  • magabiztosan beszélsz és írsz angolul.