Tesztelési munkatárs

Feladatok

  • részvétel egyedi ügyviteli szoftver fejlesztéseinek tesztelésében
  • tesztelési terv összeállítása
  • komplex tesztelések végzése
  • tesztelési eredmények összevetése adatbázisokkal
  • külső rendszerekkel való kapcsolat tesztelésekor másik rendszerből érkező üzenetek szimulálása
  • tesztjegyzőkönyvek készítése

Elvárások

  • 2-3 éves okmányirodai, kormányablakban vagy egyéb hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SQL és XML ismeretek
  • minimum középfokú végzettség-
  • precizitás, belső motiváció az alapos munkavégzésre
  • önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel
  • jó kommunikációs képesség

Előny

  • felsőfokú végzettség (informatikai vagy igazgatásszervező)
  • informatikai affinitás
  • közigazgatási rendszerek ismerete
  • szakirányú igazgatási ismeretek

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetést
  • alkalmazotti státuszt
  • változatos, sokrétű feladatokat
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • megoldás-orientált légkört
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét