Tesztelési munkatárs – Nyíregyháza

Feladatok

  • Az egyedi államigazgatási vagy közigazgatási rendszerekhez tartozó fejlesztések tesztelése
  • Tesztesetek kidolgozása, tesztforgatókönyvek összeállítása a specifikációk alapján
  • Komplex tesztelések végzése
  • A tesztelés eredményéről tesztjegyzőkönyv készítése
  • A tesztelések során felmerült hibák jelentése, illetve a hibajavítások ellenőrzése
  • Közös munka, kommunikáció a fejlesztőkkel, az üzemeltetőkkel és a többi tesztelővel

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat
  • SQL-alapú adatbáziskezelő rendszerek ismerete
  • Precizitás, belső motiváció az alapos munkavégzésre
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel
  • Jó kommunikációs készség
  • Analitikus szemlélet és gondolkodásmód

Előny

  • Középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)
  • Folyamatba illesztett automata tesztelés ismerete
  • ISTQB minősítés

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Modern technológiák használatát
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét