Tesztautomatizáló mérnök

Nyíregyházi termékfejlesztési csapatunkba egyedi államigazgatási és közigazgatási informatikai rendszerek automatizált tesztkörnyezetének kialakítására keresünk jó prezentációs készségekkel rendelkező szoftvertesztelőket. A feladatkörre 4 főt keresünk 2 fő feladatkörében a tesztkörnyezet kiépítése (mobil platformokra is – Android, iOS), további 2 fő esetében pedig a terhelhetőségi tesztelés lenne hangsúlyos.

Friss diplomás pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk. Továbbá szeptembertől utolsó éves felsőfokú tanulmányokat folytató hallgatókra is nyitottak vagyunk, de főállású, heti 40 órás munkaviszonyra keresünk kollégát újonnan alakuló csapatunkba.

Feladatok:

  • részvétel automatizált, terheléses és mobil tesztelő eszközök felkutatásában, értékelésében, beszerzésük és bevezetésük lebonyolításában
  • részvétel a teszt infrastruktúra tervezésében, kialakításában
  • felhasználói esetek hiányában automatizált, terheléses és mobil konkrét tesztesetek képzése
  • automatizált, terheléses és mobil tesztek implementálása és végrehajtása
  • követelmények hiányában automatizált, terheléses és mobil konkrét tesztesetek képzése
  • részvétel a tesztelést támogató eszközök és egyéb nyilvántartások integrálásában
  • teszteredmények visszacsatolása a tesztelési csoport felé
  • éles környezetű tesztek végrehajtásának koordinálása

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • hálózati alapismeretek,
  • SQL ismeretek,
  • Windows és Linux operációs rendszerek ismerete,
  • szoftvertesztelési ismeretek,
  • analitikus gondolkodás,
  • jó kommunikációs készség, precizitás és önállóság.

Előny:

  • TestComplete és Ranorex ismerete
  • JMeter ismerete
  • SoapUI ismerete
  • VBScript és C# ismerete
  • Postman ismertete
  • ISTQB vizsga

Amit kínálunk:

  • széles körű juttatási csomagot
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • megoldás-orientált légkört
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét