Technical Writer

Feladatok

  • új on premis felhő használatához felhasználói dokumentumok és videók tervezése, elkészítése;
  • meglévő tartalmak frissítése, változások átvezetése;
  • CI/CD pipeline eszközeihez felhasználói segédletek készítése;
  • tartalom készítése webes felületre üzemeltetőknek és fejlesztőknek;
  • információk összegyűjtése és elemzése az alkalmazott technológiákról;
  • folyamatos egyeztetés a kialakításban részt vevő kollégákkal;
  • rendszer dokumentumok véglegesítése;
  • tudásmegosztás elősegítése a platform fejlesztők, a szoftver fejlesztők és az üzemeltetők között.

Elvárások

  • 3 éves szakmai tapasztalat releváns területen szerzett technical writer pozícióban;
  • fejlesztőkkel vagy üzemeltetőkkel való együttműködésben szerzett tapasztalat;
  • képesség fejlesztői és üzemeltetői eszközök technikai koncepciójának megismerésére;
  • új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy;
  • felhő technológiák ismerete (IaaS, aPaaS, SaaS);
  • csapatszellem;
  • proaktív gondolkodásmód.

Előny

  • Confluence felhasználói szintű ismerete;
  • Draw.io-val szerzett tapasztalat;
  • video készítésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőséget;
  • modern technológiák használatát;
  • versenyképes fizetést;
  • alkalmazotti státuszt;
  • megoldás-orientált légkört;
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét.