Szolgáltatásmenedzser

Feladatok

  • Üzemeltetés koordináció: a fejlesztési terület szolgáltatási terület felé megfogalmazott igényeinek összegyűjtése, megvalósításának koordinálása, ellenőrzése, nyomon követése
  • HW infrastruktúra, licence-k, hálózati igények menedzselése
  • Fejlesztésből üzemeltetésbe átadás koordinációja
  • Megrendelések szolgáltatás oldalának menedzselése, egyeztetés a társterületekkel
  • Részvétel az infrastruktúra tervezésben

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (informatikus/mérnök, igazgatásszervező, közgazdász)
  • Alapfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)
  • Hálózati elemek, – kommunikáció, alkalmazás építő komponensek, felügyeleti eszközök ismerete
  • Konténer alapú technológiák ismerete
  • CI/CD ismerete
  • Rendszerszemléletű gondolkodás (képesség a komplex rendszereket átlátására)
  • Ügyfélorientált szemlélet, jó kommunikációs készség

Előny

  • Államigazgatási vagy közigazgatási területen szerzett tapasztalat
  • Közigazgatási elektronikus rendszerek és szolgáltatások ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét