Ugrás a tartalomhoz

IT Business Analyst

A digitális közigazgatás rendszereit fejlesztjük. Olyan szolgáltatásokon dolgozunk, amik lehetővé teszik, hogy a magyar állampolgárok biztonságos körülmények között, minél nagyobb megelégedettséggel tudják intézni ügyeiket – ha lehet, akkor akár távolról is.
Business Analystként az egyik kiemelt rendszerünk tovább fejlesztésében vehetsz részt, folyamatosan együttműködve az érintett Product Ownerrel és fejlesztői csapatokkal, továbbá a kapcsolódó társterületekkel (legyen szó például üzemeltetést érintő kérdésekről vagy akár az adott területre vonatkozó jogszabályokról). De kiemelt szerepet töltesz majd be mind a beszállítóinkkal, mind a megrendelőinkkel való folyamatos kapcsolattartásban.

Rád váró feladatok:

  • üzleti igények felmérése, elemzése és dokumentálása a product ownerrel együttműködve
  • a termék(ek) életútjának megtervezése, változások nyomon követése, illetve a folyamat támogatása a product ownerrel együttműködve
  • az üzleti és rendszerleíró folyamatok megtervezése, folyamatábrák és modellek elkészítése és a szerepkörök definiálása
  • user storyk és specifikációk elkészítése; részvétel a release menedzsmentben
  • alkalmazások tesztelésének tervezésében és BA tesztelések végrehajtásában való részvétel
  • a termék(ek) dokumentációjának elkészítése
  • minőségellenőrzésre való átadás előkészítése
  • éles rendszer bevezetésében való részvétel
  • a megrendelői oldalról érkező észrevételek, visszajelzések és hibajavítások kezelése

Amit várunk Tőled:

  • 3-5 +év tapasztalat business/system analyst munkakörben
  • folyamatmodellezési és modellezési módszertani ismeretek
  • relációs adatbázis ismeretek (SQL lekérdezés-írási készség, illetve Oracle ismeretek)
  • komplex rendszerek tervezésében és szervezésében tapasztalat
  • UML ismeretek
  • üzleti elemző szemlélet és analitikus gondolkodás
  • alkalmazáslogok olvasásában, keresésében, értelmezésében való jártasság
  • képesség nagyobb és komplexebb rendszerek átlátására, különös tekintettel az adatkapcsolati összefüggésekre

Aminek nagyon örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • Enterprise Architect-ben szerzett tapasztalat;
  • SoapUI ismerete
  • XML, JSON (WSDL, XSD, JSONShema, Swagger) ismeretek;
  • jártasság AsciiDoc használatában;
  • BDD ismerete
  • államigazgatási vagy közigazgatási rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • agilis módszertan ismerete

Mindezért mit kínálunk mi?

„Életre szóló” projekteket

Olyan létfontosságú informatikai rendszereket fejlesztünk és üzemeltetünk, amelyek az összes magyar állampolgár életét befolyásolják.

Nekünk köszönhető például:

  • az, hogy ma már online bejelenthető a lakcím és más adatok változása,
  • az, hogy kényelmesen, otthonról intézhető a jogosítvány újraigénylése,
  • az, hogy házasságkötési névváltoztatásnál automatikusan történik az új okmányok elkészítése,
  • a chippel ellátott eSzemélyi igazolvány, amelyet többek között a TAJ kártya, vagy közúti igazoltatás során a jogosítvány helyett is felmutathatunk.

Biztonságot és kényelmet

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a munkádra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap.
  • Irodaházunkban, a 2020-ban átadott Váci Greens „E” épületében letisztult, „zöld” környezet vár modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel. Mélygarázsunk a bringákkal és elektromos rollerekkel is jó barátságot ápol.
  • A home office-ra természetesen nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget

  • Kiemelt figyelmet fordítunk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

Közösséget

  • Több önszerveződő klubunk van, amelyek akár a szakmai tudás, akár a kollegiális kapcsolatok továbbfejlesztésére alkalmasak (pl. fejlesztői könyvklub, társasjáték klub).
  • Céges sportolási lehetőségek: jóga, futóklub, foci, kosárlabda.
  • Rendszeresen tartunk cégen belüli meetupokat és kötetlen találkozókat a szakmai eszmecserékért és a barátságok erősítéséért.

És hogy még egy pár dolgot említsünk

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Autóval munkába járó kollégáinknak – törvényi szabályozás szerint –  a jelenlegi maximális, 30 Ft/km-es költségtérítési támogatás
  • Extra családtámogatás: házasságkötési szabadság, gyermekvállalás anyagi támogatása
  • Belső ajánlási program
  • Irodai masszázs
  • Társadalmi felelősségvállalás támogatása: önkéntes munkáért plusz szabadság