Szakmai koordinátor

Technológiai és szolgáltatási területünk vezetője mellé keressük azt az agilis szakmai koordinátort, aki szereti, ha pörögnek körülötte az események és minden nap tanulhat valami újat.

A mintegy 100 fő vezetéséhez nagy szükség van egy olyan bizalmi emberre, aki talpraesett, önállóan végzi a munkáját és nem riad vissza olyan kifejezésektől sem, mint ITIL, problem management, hálózatüzemeltetés, IT biztonság, teszteléstámogatás vagy automatizálás.

Feladatok:

  • a szakmai vezető munkájának operatív, ill. adminisztratív támogatása;
  • a szakmai vezetőhöz tartozó csoportok munkájának összehangolása, csoportokon átívelő feladatok nyomon követése;
  • a beérkező feladatok áttekintése, nyilvántartása;
  • közreműködés a feladatok priorizálásában, a munka megszervezésében;
  • kapcsolattartás a szervezet különböző területeivel, továbbá a szervezeten kívüli partnerekkel;
  • felkészítő, ill. döntés előkészítő anyagok összeállítása;
  • közreműködés a people management feladatokban a szakmai vezető iránymutatása alapján.

Elvárások:

  • minimum 2-3 éves munkatapasztalat szakmai asszisztens/koordinátor munkaterületen;
  • precizitás, belső motiváció az alapos munkavégzésre;
  • proaktív és agilis személyiség, kiemelkedő logikai és problémamegoldó képesség.

Előny:

  • IT területen vagy közigazgatásban szerzett munkatapasztalat;
  • felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség.

Amit kínálunk:

  • változatos, sokrétű feladatokat;
  • folyamatos kihívást és szakmai fejlődési lehetőséget;
  • megoldás-orientált légkört;
  • sportolás támogatását (Sportkártya biztosítás, jóga, foci, futás);
  • ingyenes angol nyelvtanfolyamot.