SCRUM Master

Az IdomSoft jelenleg az egész szervezetre kiterjedő agilis transzformációban vesz részt, ami nem kis feladat, mert több mint 550 fő dolgozik jelenleg nálunk.

Emiatt a jelenlegi 10 fős SCRUM Master csapatunkat szeretnénk olyan tapasztalt SCRUM Master-ekkel bővíteni, akik támogatni tudják fejlesztő csapatainkat az agilis szemlelétmód elsajátításában és segítik a SCRUM Master Közösséget abban, hogy a szervezet egyre jobbá váljon.

Feladatok:

  • SCRUM Masterként támogatod a fejlesztői csapatot és segíted őket az általuk létrehozott értékek maximalizálásában
  • Segíted az agilis szemlélet mód megismertetését és elsajátítását a szervezet egészében
  • Megerősíted, gyakorlatba ülteted, a csapat napi munkájának szerves részévé teszed az agilis értékeket, alapelveket, technikákat
  • Segíted és támogatod a csapat önszerveződését és a kereszt-funkcionalitás kialakulását
  • Moderálod, facilitálod és szervezed a csapat eseményeit (pl. sprint planning, daily stand-up, sprint retrospective)
  • Törekszel a transzparencia kialakítására és fenntartására, elősegíted a gördülékeny, félreértésektől mentes kommunikációt a csapaton belül és kívül egyaránt
  • Biztosítod, hogy a csapat zavartalanul, külső hátráltató tényezőktől mentesen dolgozhasson
  • Csapat működésével kapcsolatos méréseket (teljesítmény, elégedettség) készítesz
  • Segíted az üzleti oldalt és a vezetőket az agilis értékek megértésében, az agilis működésmód megismerésében

Amit várunk Tőled:

  • Rendelkezel több éves SCRUM Master-i tapasztalattal agilis módszertan szerint dolgozó szoftverfejlesztői csapatokkal
  • Mélyreható agilis módszertani ismeretekkel rendelkezel
  • Erős IT affinitással rendelkezel, előny az IT területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Nyitott vagy a visszajelzésre és magad is szívesen adsz visszajelzést saját magad és mások fejlesztése érdekében
  • Kiemelkedő problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs, coaching és mentori készségekkel rendelkezel

Előny (de nem kizáró ok, ha nincs):

  • Certified SCRUM Master képesítés
  • Szoftverfejlesztésben és/vagy szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat
  • Atlassian termékcsalád ismerete

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási csomag
  • Az egész cégre kiterjedő agilis transzformációban való részvétel
  • Részese lehetsz a cégen belül működő SCRUM Master Közösségnek, ahol megosztják egymással tudásukat és tapasztalataikat, ezzel hozzájárulva a folyamatos szakmai fejlődéshez
  • Változatos, izgalmas feladatok
  • Folyamatos kihívás és szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő stabil cég sikereiben való részvétel