Rendszerszervező (Business Analyst)

Feladatok

  • Fejlesztő csapatunk tagjaként rendszerleíró folyamatok megtervezése, folyamatábrák, modellek elkészítése
  • A megrendelőink üzleti követelményei alapján fejlesztési specifikációk elkészítése
  • Logikai, funkcionális rendszertervek összeállítása
  • Alkalmazásaink szervezői tesztelése, minőségellenőrzésre átadás előtt
  • Bevezetett szoftvereinkkel kapcsolatos hibajelentések kivizsgálása
  • Együttműködés a társterületekkel

Amit várunk Tőled

  • Rendszerszervezői szemlélettel tudsz gondolkodni, illetve vannak folyamatmodellezési ismereteid
  • 2 éves tapasztalattal rendelkezel komplex rendszerek szervezésében/tervezésében
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Ha van lehetőséged és időd rá, akkor szeretsz tanulni, képzéseken részt venni
  • Mi hosszú távra keresünk kollégát, így Tőled is azt várjuk, hogy hosszú távon tervezz Velünk
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel

Előny (de nem kizáró ok, ha nincs)

  • Ha UML ismeretet szereztél már eddigi pályafutásod során
  • Van Enterprise Architect-ben szerzett tapasztalatod
  • Van informatikai/műszaki vagy közgazdasági szakirányú végzettséged
  • Ha beszélsz angolul középfokú szinten
  • Ha államigazgatási vagy közigazgatási rendszerekkel kapcsolatos tapasztalattal rendelkezel
  • Ha dolgoztál már agilis módszertannal, vagy ismered azokat

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • változatos, izgalmas feladatok
  • folyamatos kihívás és szakmai fejlődési lehetőség
  • dinamikusan fejlődő stabil cég sikereiben való részvétel