OS & Middleware operátor

Feladatok

  • Államigazgatásban használt alkalmazások zavartalan működésének biztosítása
  • Magas rendelkezésre állású, kritikus rendszerek üzemeltetése
  • Szolgáltatások monitorozása és hibák észlelése esetén a szükséges elhárítás megkezdése
  • Beérkező hibajegyek priorizálása, megoldása, eszkalálása
  • Változáskezelések tervezett/ütemezett végrehajtása
  • Szerződésben foglalt szolgáltatási szintek monitorozása, betartása
  • Együttműködés további üzemeltetési, fejlesztői csapatokkal és további területekkel

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Informatika iránti érdeklődés
  • 12 órás műszakos munkarend vállalása
  • Linux, Unix, Microsoft operációs rendszerek alapismerete
  • ITIL folyamatok alapismerete
  • Eredményorientált szemlélet, jó kommunikációs készség
  • Jó elemző képesség
  • Dinamikus, proaktív fellépés
  • Precíz, felelős munkavégzés
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, hosszútávra való tervezés

Előny

  • Informatikai üzemeltetési tapasztalat nagyvállalati környezetben
  • Scripting nyelvek ismerete (Bash, Perl, PHP, Python)
  • Cloud üzemeltetői tapasztalat
  • Agilis módszertan ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét
  • Versenyképes, új technológiákkal való ismerkedés (Openshift, Kubernetes, Docker)