Oracle PL/SQL fejlesztő

Többrétegű, biztonságkritikus, komplex államigazgatási és közigazgatási rendszerekhez tartozó adatbázisok tervezési és fejlesztési feladatainak ellátására keresünk tapasztalt PL/SQL fejlesztőt nyíregyházi irodánk 8 fős adatbázis fejlesztői csapatába.

Feladatok:

  • Oracle PL/SQL alapú komplex adatbázis fejlesztése, optimalizálása;
  • adatelemzési, -kezelési és -szolgáltatási feladatok elvégzése;
  • integrált adatkezelő rendszer struktúrájának kidolgozása;
  • egyedi adatbázis logikát tartalmazó rendszerkomponensek összeállítása;
  • standard lekérdezések, BI kapcsolatok kialakítása;
  • UML modellek készítése;
  • rendszerfrissítés, migrálás.

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség;
  • HA környezetben szerzett legalább 2-3 éves SQL – PL/SQL fejlesztői tapasztalat, vagy
  • adatbázis üzemeltetői esetleg BA munkakörben szerzett gyakorlati PL/SQL programozási tapasztalat preferáltan 11g környezetben:
    • tárolt eljárások, packagek, triggerek, nézetek, komplex rendszerek fejlesztése
    • SQL optimalizálásban szerzett gyakorlat
  • Oracle eszközök ismerete: Oracle RDBMS, Oracle Forms (Oracle JDeveloper, Oracle Designer), Oracle BI Standard, Oracle RTC.

Előny:

  • BI technológiák és ETL eszközök ismerete
  • Exadata ismeret