Operációs rendszerek (OS) csoportvezető

Feladatok

  • Beérkező feladatok priorizálása, csoport munkájának összehangolása, feladatok nyomon követése
  • Kapcsolattartás a szervezeten belül más csoportokkal
  • Kapcsolattartás a szervezeten kívüli partnerekkel
  • Csoport képviselete megbeszéléseken
  • Eszkalációk kezelése, szükség esetén továbbítása magasabb szintre
  • A szakmai vezető munkájának adminisztratív támogatása
  • People management feladatok elvégzése a szakmai vezető iránymutatása alapján
  • Heti, havi riportok előállítása

Elvárások

  • Legalább 2 éves csoportvezetői (team leader) vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Linux, Unix üzemeltetési ismeretek
  • ITIL ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, belső motiváció az alapos, igényes munkavégzésre
  • Jó kapcsolattartó – és szervezőkészség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Terhelhetőség, jó stressztűrő képesség

Előny

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Microsoft üzemeltetési ismeretek
  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét