Rendszerszervező

Feladatok:

  • megrendelői igények informatikai felmérése, egyeztetése, fejlesztőkkel közös megvalósítása;
  • a rendszerekkel és a folyamatokkal kapcsolatos igények/projektek szervezési, fejlesztési és tesztelési feladatainak összefogása, koordinálása;
  • az elkészült fejlesztések tesztelése, a bevezetés követése;
  • fejlesztési dokumentációk készítése.

Elvárások:

  • informatikai szakirányú végzettség;
  • általános irodai szoftverek, MS Office programok magabiztos, felhasználói szintű ismerete;
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség;
  • jó szervező-, problémamegoldó képesség, gyakorlatias, folyamatszemléletű gondolkodás;
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett rendszerszervezői vagy üzleti elemzői tapasztalat;
  • programtervező- vagy gazdaságinformatikus végzettség.

Amit kínálunk:

  • széleskörű juttatási csomag;
  • ingyenes angol nyelvtanfolyam;
  • megoldás-orientált légkört;
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételi lehetőségét;
  • sportolás támogatását (Sportkártya biztosítás, jóga, futás).

    Válassza ki a teherautót!