Ugrás a tartalomhoz

Egyedi fejlesztésű és közel 100%-os rendelkezésre állású közigazgatási rendszerek működtetésével, fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú cégünkhöz keressük

Projektmenedzser

kollégánkat!

Feladatok:

  • Komplex informatikai projektek megvalósításában és teljes körű menedzselésében való részvétel
  • A projekttevékenység irányítása (erőforrás-igényének tervezése, keretfeltételek és projektterv elkészítése, ellenőrzése)
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, társterületekkel
  • Kockázatok feltárása, elemzése, kezelésük koordinálása vezetők számára
  • Projektprioritások figyelemmel követése, korrekciós intézkedések kezdeményezése
  • Szakmai dokumentációk elkészítése és elkészítésének menedzsmentje, beszerzések műszaki dokumentációjának összeállításában való részvétel
  • Munkatársak segítése az EU-s projektszabályok ismertetésében, betartásában
  • Projektet érintő jogszabályok, rendeletek ismerete és alkalmazása
  • Pályázatok elkészítésében és benyújtásában való közreműködés
  • A projektdokumentumok és a projekttel kapcsolatos információk karbantartása, valamint a projektről szóló státuszjelentések vezetők számára, eseti adatszolgáltatások elkészítése

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Legalább 4 éves, informatikai projektekben szerzett szervezői, műszaki projektmenedzseri tapasztalat
  • Teljesítmény- és ügyfélorientált, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiemelkedő logikai és problémamegoldó képesség
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Csapatmunkában való aktív közreműködés

Előny:

  • Európai Uniós támogatásban megvalósuló informatikai projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Pályázatíró-projektmenedzser cégnél szerzett tapasztalat
  • Fejlesztői vagy tanácsadói tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Közigazgatási projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Komplex béren kívüli juttatási csomagot
  • Megoldás-orientált légkört, nyitott, kreatív csapatot
  • Egy bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét
  • Olyan környezetet és projekteket, amelyekkel közvetve nem csak a saját, hanem minden állampolgár életére is hatással lehetsz
  • Otthoni munkavégzést (a pandémiát követően is heti 2 nap Home Office)

    Válassza ki a személyautót!