Ugrás a tartalomhoz

Projektmenedzser

Nálunk Rád váró feladatok:

  • Komplex informatikai projektek megvalósításában és teljes körű menedzselésében való részvétel
  • A projekttevékenység irányítása (erőforrás-igényének tervezése, keretfeltételek és projektterv elkészítése, ellenőrzése)
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, társterületekkel
  • Kockázatok feltárása, elemzése, kezelésük koordinálása vezetők számára
  • Projektprioritások figyelemmel követése, korrekciós intézkedések kezdeményezése
  • Szakmai dokumentációk elkészítése és elkészítésének menedzsmentje, beszerzések műszaki dokumentációjának összeállításában való részvétel
  • Munkatársak segítése az EU-s projektszabályok ismertetésében, betartásában
  • Projektet érintő jogszabályok, rendeletek ismerete és alkalmazása
  • Pályázatok elkészítésében és benyújtásában való közreműködés
  • A projektdokumentumok és a projekttel kapcsolatos információk karbantartása, valamint a projektről szóló státuszjelentések vezetők számára, eseti adatszolgáltatások elkészítése

Amit várunk Tőled:

  • Legalább 4 éves, informatikai projektekben szerzett szervezői, műszaki projektmenedzseri tapasztalat
  • Teljesítmény- és ügyfélorientált, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiemelkedő logikai és problémamegoldó képesség
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Csapatmunkában való aktív közreműködés

Aminek nagyon örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • Európai Uniós támogatásban megvalósuló informatikai projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Pályázatíró-projektmenedzser cégnél szerzett tapasztalat
  • Fejlesztői vagy tanácsadói tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Közigazgatási projektekben szerzett tapasztalat

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Heti 2 alkalommal Home Office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program

    Válassza ki a csészét!