Minőségbiztosítási munkatárs

Feladatok:

  • kialakított minőségbiztosítási folyamatok betartatása, a folyamatba épített átadási pontok folyamatos nyomon követése;
  • aktív részvétel a minőségbiztosítási terület folyamatainak javításában, ezek naprakészen tartásában, az érintett területek bevonásával;
  • a termékek teljes életciklusa során az elkészült termék és hozzá kapcsolódó dokumentáció minőségbiztosítása;
  • minőségbiztosítási dokumentációk készítése, minőségbiztosítási igazolás (megfelelőség) kiállítása;
  • a megszerzett tapasztalatok alapján tudásmegosztási, képzési és fejlesztési akciók szervezése minőségbiztosítási céllal;
  • belső auditok lefolytatása, közreműködés külső auditokban;
  • a kiszervezett szolgáltatásokat nyújtó cégek folyamatainak és szolgáltatás minőségének ellenőrzése, felügyelete;
  • minőségi mutatók, KPI-ok nyomon követése, illetve ezen mutatókból jelentések készítése;
  • minőséggel kapcsolatos megrendelői igények felmérése, ezek folyamatos nyomon követése.

Elvárások:

  • minimum 1 éves informatikai (elsősorban szoftverfejlesztési, tesztelési) területen szerzett tapasztalat;
  • rendszerszemléletű gondolkodás;
  • precíz munkavégzés, csapatmunka képesség és önállóság;
  • jó kommunikációs készség, változó terheléshez való alkalmazkodási készség;
  • folyamatos innovatív gondolkodás;
  • megoldás- és eredményorientált személyiség;
  • agilis, proaktív és változásokra nyitott hozzáállás.

Előnyök:

  • szoftverfejlesztési tapasztalat;
  • műszaki felsőfokú végzettség és/vagy minőségirányítási szakirányú végzettség;
  • agilis termékfejlesztési módszertanok ismerete;
  • Atlassian (JIRA, Confluence, Service desk, TestManagement for JIRA) termékcsalád felhasználói szintű ismerete;
  • ISO szabványok (9000, 25000, 27000) ismerete.

Amit kínálunk:

  • stabil, biztos háttér;
  • versenyképes fizetés, Cafeteria;
  • ingyenes angol nyelvoktatás;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • megoldás-orientált légkör;
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetősége.

    Válassza ki a repülőt!