Ugrás a tartalomhoz

Manuális szoftvertesztelő

Nálunk Rád váró feladatok:

  • részvétel egyedi ügyviteli szoftver fejlesztéseinek tesztelésében
  • tesztelési terv összeállítása
  • komplex tesztelések végzése
  • tesztelési eredmények összevetése adatbázisokkal
  • külső rendszerekkel való kapcsolat tesztelésekor másik rendszerből érkező üzenetek szimulálása
  • tesztjegyzőkönyvek készítése

Amit várunk Tőled:

  • SQL és XML ismeretek
  • precizitás, belső motiváció az alapos munkavégzésre
  • önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel
  • jó kommunikációs képesség

Aminek nagyon örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • közigazgatási rendszerek ismerete
  • szakirányú igazgatási ismeretek
  • tesztelési tapasztalatok

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Heti 2 alkalommal Home Office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program

    Válassza ki a csészét!