Ugrás a tartalomhoz

Létesítmény- és flottaügyintéző

Biztos Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy más programról kellett lemondanod, hogy egy ügyedet el tudd intézni.

Mi azért dolgozunk, hogy a jövőben ez ne így legyen, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról, a kanapédon ülve intézhesd. Képzeld el, hogy autót vásárolsz és nem szükséges megjelenned személyesen az ügyintézés során, hanem mindent elektronikusan, webes felületen tudsz elintézni. Nekünk pontosan ez a célunk!

Légy része ennek Te is, csatlakozz mielőbb Hozzánk!

Feladataid lesznek:

  • nyíregyházi telephelyünkön felmerülő létesítmény üzemeltetési feladatok ellátása;
  • hibák továbbítása az üzemeltetés felé, hibajavítások felügyelete, ellenőrzése;
  • kapcsolattartás a külsős partnerekkel;
  • az ingatlan állapotának folyamatos nyomon követése;
  • telephelyen felmerült hibajavítások, karbantartások, felújítások megszervezése, nyomon követése;
  • együttműködés a belső társterületekkel;
  • mobiltelefon és gépjárműflotta ügyintézése;
  • karbantartások megszervezése, beszerzésekben való közreműködés;
  • be- és kiléptetési folyamatok lebonyolítása Létesítmény üzemeltetési- valamint a Biztonsági divízióvezető iránymutatásai alapján;
  • bérlemény biztonságtechnikai rendszereinek felügyelte, jogosultságok beállítása;
  • bérlemény portaszolgálatának felügyelete;
  • külsős személy által végzett munkavégzés felügyelete.

Amit várunk Tőled:

  • műszaki végzettség;
  • jó kommunikációs készség;
  • ügyfél orientál szemléletmód;
  • csapatjáték;
  • stressztűrőképesség;
  • jó probléma megoldó képesség.

Aminek örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • facility management területen szerzett tapasztalat;
  • flottakezelés területén szerzett tapasztalat.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Heti egy alkalommal Home Office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program

    Válassza ki a csészét!