Ugrás a tartalomhoz

Junior rendszergazda

Belső IT desktop support feladatok ellátásra keresünk junior rendszergazdát nyíregyházi irodánkba, 100+ fős – főként szoftverfejlesztői, -és üzemeltetői – felhasználói környezetbe. Szervezeti szinten a kliens oldali támogatói feladatokat a bővülés alatt álló, 10+ fős Belső IT üzemeltetési (BIT 😊) csapatunk látja el. A munkavégzés normál irodai munkaidőben – jó humorral fűszerezve – zajlik, nincs műszak, nincs készenlét.

Feladataid lesznek:

  • munkaállomások és munkaeszközök telepítése, üzemeltetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása
  • IT eszközgazdálkodás – IT eszközök nyilvántartásának naprakészen tartása
  • kliens oldali hálózatos feladatok elvégzése
  • Belső felhasználók felmerülő IT-s problémáinak orvoslása helyszínen, telefonon, illetve távmenedzsmenten keresztül.
  • ticketing rendszer napi használata, beérkező kérések teljesítése, hibajegyek kezelése
  • Microsoft szoftverek (Windows 10, O365, AD, Exchange, Teams), telepítése, konfigurálása, adminisztrációja
  • új belépők eszközeinek telepítése, előkészítése
  • hozzáférési jogosultságok kezelése

Amit keresünk:

  • Az alább felsorolt technológiák, rendszerek közül legalább 1 alapos ismerete:
  • O365
  • Active Directory
  • MS Exchange
  • Windows 10
  • Legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Együttműködő és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • Microsoft termékek ismeret
  • Alapvető hálózati ismeretek
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • A próbaidő lejárta után heti egy nap a Home Office lehetőségét biztosítunk a Belső IT területén dolgozó kollégáknak.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program

    Válassza ki a csészét!