Ugrás a tartalomhoz

Java fejlesztő

Nálunk Rád váró feladatok:

  • Többrétegű, elosztott Java alapú rendszerek tervezése
  • Többrétegű informatikai rendszer implementálása
  • Közreműködés szoftver követelmények analízisében, tervezésében
  • Egyedi szoftverfejlesztésekben való részvétel
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása
  • Programjavítási feladatok ellátása
  • Fejlesztések dokumentálása
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel és munkatársakkal
  • Technikai támogatás a fejlesztett rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására
  • A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése

Amit várunk Tőled:

  • Szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat
  • SQL-alapú adatbázis kezelő rendszerek ismerete
  • Precizitás, belső motiváció az alapos munkavégzésre
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel
  • Jó kommunikációs képesség

Aminek nagyon örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • Középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)
  • Magas rendelkezésre állású (HA, LB) komplex rendszerek tervezésében, elkészítésében szerzett több éves tapasztalat
  • Oracle ismeret Exadata környezetben
  • Oracle Entreprise Manager Cloud Control ismeret
  • Spring, Angular, Hibernate, ESB, JSF, EJB, JMS ismeret
  • Java webkonténer és alkalmazásszerver ismeret (pl. Tomcat, Jetty, JBoss, Glassfish, Websphere, Weblogic)
  • UML ismeret
  • Agilis módszertan ismerete
  • SOAP, REST API, XML, JSON, HTTP, SSL, TCP/IP ismerete
  • Cloud technológia ismerete
  • Oracle Database SQL vizsga
  • Oracle PL/SQL Developer vizsga (OCA, OCP)
  • Analitikus szemlélet, gondolkodás

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Heti 2 alkalommal Home Office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program

    Válassza ki a csillagot!