Ugrás a tartalomhoz

Fejlesztési csoportfelelős

Nálunk Rád váró feladatok:

  • adott projektek, felügyelete, támogatása, irányítása;
  • beérkező feladatok priorizálása, csoport munkájának összehangolása, feladatok nyomon követése;
  • az érintett fejlesztések teljes életciklusának támogatása, biztosítva magas minőségű munkát;
  • feladatok határidőre történő elkészítése, határidők nyomon követése;
  • informatikai projektek és fejlesztések dokumentálása;
  • kapcsolattartás a szervezeten belül és a szervezeten kívüli partnerekkel;
  • a cég képviselete megbeszéléseken;
  • a csoporttagok szakmai előmenetelének, karrierépítésének elősegítése.

Amit várunk Tőled:

  • 5 év tapasztalatot szereztél már vezető pozícióban szoftverfejlesztési területen;
  • képben vagy az aktuális szoftverfejlesztési és technológiai irányokkal, trendekkel (programnyelvek, keretrendszerek, felhő alapú technológiák, IT security, eszközök, metodológiák stb…),
  • kiemelkedő kommunikációs készség jellemez, mind az ügyfelek, mind a kollégák irányába,
  • kiváló tervezési képességek jellemeznek, tudsz (S.M.A.R.T.) célokat megfogalmazni, akár mások számára is,
  • tudod az álláspontod és érdekeid képviselni,
  • mindig tudod, hogy mi zajlik a csapataidban, de a mikromenedzsment nem jellemez,
  • tudod priorizálni a saját és csapataid feladatait,
  • a megoldásra fókuszálsz, nem a problémát látod magad előtt,
  • empatikus és következetes vezető vagy,
  • mersz döntéseket hozni – egyáltalán nem probléma, ha hibázol, de tudd vállalni a felelősséget és tudd levonni a szükséges konzekvenciákat,
  • az agilitás nem ismeretlen fogalom számodra,
  • követendő példa tudsz lenni a csapataid számára, tudod képviselni a céges értékeket és irányokat.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Heti 2 alkalommal Home Office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program

    Válassza ki a házat!