Ugrás a tartalomhoz

Delphi fejlesztő

Nálunk Rád váró feladatok:

  • Delphi alkalmazás és alkalmazásmodulok csapatban történő fejlesztése specifikáció alapján;
  • Meglévő alkalmazás továbbfejlesztése;
  • Fejlesztési igények/feladatok megértése, tervezése, megoldása, dokumentálása;
  • Feladatok határidőre történő elkészítése, határidők nyomon követése;
  • Együtt működés a projektfelelőssel, üzemeltetési területtel a szoftverfejlesztés minden szakaszában;
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása;
  • A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése.

Amit várunk Tőled:

  • Delphi fejlesztési irányelvek átfogó ismerete;
  • SQL ismeretek;
  • OOP irányelvek ismerete;
  • Analitikus gondolkodásmód;
  • Megbízható, precíz munkavégzés.

Aminek nagyon örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat;
  • Egyéb programozási nyelvek, technológiák ismerete: pl. JAVA, Eclipse, SOAP, REST API, XML, JSON, HTTP, SSL, TCP/IP ismerete.

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Heti 2 alkalommal Home Office

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program

    Válassza ki a személyautót!