Android fejlesztő

Feladatok:

  • Natív Android alkalmazás és alkalmazásmodulok csapatban történő fejlesztése specifikáció alapján;
  • közreműködés a szoftverkövetelmények analízisében;
  • fejlesztői tesztek végrehajtása;
  • fejlesztések dokumentálása;
  • a rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség. Abszolvált, vagy folyamatban lévő legalább felsőfokú (Programozó/Programtervezői) szakképzés
  • Android fejlesztési irányelvek ismerete
  • SQL ismeretek
  • OOP irányelvek ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Korábban szerzett Android fejlesztői kompetencia (Java, Kotlin)
  • Spring, Angular, Hibernate, JSF ismeretek
  • SOAP, REST API, XML, JSON, HTTP, SSL, TCP/IP ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, biztos háttér;
  • ingyen angol nyelvoktatás;
  • változatos, sokrétű feladatok;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetősége.

    Válassza ki a személyautót!