Minőségbiztosítási IT specialista

Feladatok

  • aktív részvétel a minőségbiztosítási terület folyamatainak kialakításában, azok naprakészen tartásában az érintett területek bevonásával,
  • kialakított folyamatok minőségbiztosítása, folyamatba épített átadási pontok nyomon követése, a minőségbiztosítás meglétének átadás előtti ellenőrzése,
  • a termékek teljes életciklusa során, illetve a megrendelőnek történő átadás előtt az elkészült termékek és hozzá kapcsolódó dokumentáció minőségbiztosítása,
  • minőséggel kapcsolatos megrendelői igények felmérése, folyamatos nyomon követése,
  • projekt minőségbiztosítási tervek készítése a vevői követelmények figyelembe vételéve,
  • minőségbiztosítási dokumentációk készítése, minőségbiztosítási igazolás (megfelelőség) kiállítása,
  • közreműködik a belső auditok lefolytatásában és a megszerzett tapasztalatok alapján javaslattétel szervezeten belüli tudásmegosztásra, képzésre, fejlesztésre vonatkozóan,
  • minőségi mutatók, KPI-ok definiálása, fejlesztése, nyomon követése, illetve ezen mutatókból jelentések készítése

Elvárások

  • legalább 1 éves informatikai (elsősorban szoftverfejlesztési, tesztelési) területen szerzett tapasztalat,
  • komplex folyamatok átlátásának képessége,
  • csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség, változó terheléshez való alkalmazkodási készség,
  • folyamatos innovatív gondolkodás,
  • agilis, változásokra nyitott hozzáállás.

Előnyök

  • szoftverfejlesztéssel foglalkozó cégnél minőségbiztosítási vagy -ellenőrzési területen szerzett tapasztalat,
  • műszaki felsőfokú végzettség és/vagy minőségirányítási szakirányú végzettség,
  • ISO:9001, ISO:27001 ismerete,
  • agilis termékfejlesztési módszertanok ismerete,
  • Atlassian (JIRA, Confluence, Service desk, TestManagement for JIRA) termékcsalád felhasználói szintű ismerete.

 Amit kínálunk

  • versenyképes fizetést,
  • változatos, sokrétű feladatokat,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • megoldás-orientált légkört,
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét.