Middleware üzemeltető

Feladatok

  • Linux/UNIX rendszereken futó middleware alkalmazások karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása, megelőzése
  • Middleware rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása
  • Technikai támogatás ezen rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására
  • A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése
  • Szakértői részvétel a kapcsolódó fejlesztési projektek végrehajtásában
  • Egyéb technikai csoportok támogatása, készenlét biztosítása

Elvárások

  • középfokú informatikai végzettség
  • Linux Operációs rendszerek ismerete
  • Jó dokumentációs és kommunikációs készség
  • Minimum 2 év gyakorlati tapasztalat middleware üzemeltetés területen (Apache, Tomcat, Jboss, Wildfly vagy bármilyen JAVA-s technológián alapuló webszerver üzemeltetésben)

Előny

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • ITIL v3 ismerete
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • TCP/IP hálózat ismeret
  • Apache /JBoss ESB/IBM MQ/Reddis/RabbitMQ területen szerzett tapasztalat
  • AIX ismeret
  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • OpenShift platform ismerete, platformon szerzett üzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Új technológiák megismerésének lehetősége (OpenShift, Kubernetesz, ExaData)
  • Megoldás-orientált légkört
  • Oktatásokon, tanfolyamokon való részvételi lehetőséget
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét