Linux rendszermérnök

 Feladatok:

  • Linux rendszerek (RedHat, CentOS) és alrendszerek tervezése, installálása, konfigurálása és karbantartása
  • Komplex Linux alapú szerverkörnyezetek üzemeltetése, fellépő rendszerhibák elhárítása
  • A támogatott rendszerek magas rendelkezésre állásának biztosítása
  • Központi monitoring szolgáltatások üzemeltetése és fejlesztése (Icinga, Nagios)
  • Együttműködés az üzemeltetési csapatokkal (Adatbázis, Middleware, Application), valamint szoros együttműködés a fejlesztőkkel és tesztelőkkel
  • Műszaki dokumentációk írása, véleményezése
  • Projektekben való részvétel a terület szakértőjeként a tervezéstől a megvalósításig
  • Készenlét biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Minimum 2 éves Linux (Redhat, CentOS) rendszerek üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • VMware környezet üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Hálózati ismeretek
  • Adatbázis ismeretek
  • Jó dokumentációs és kommunikációs készség
  • Nagios/icinga rendszerfelügyeleti eszközök ismerete

Előny:

  • Linux rendszerek építésében és design tervezésében szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Cloud technológiák ismerete
  • Konfiguráció management eszközök ismerete (Ansible)
  • ITIL ismeret
  • Szakmai angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási csomagot
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Oktatásokon, tanfolyamokon való részvételi lehetőséget
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét