Létesítményüzemeltető gyakornok

Biztos Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy más programról kellett lemondanod, hogy egy ügyedet el tudd intézni.

Mi azért dolgozunk, hogy a jövőben ez ne így legyen, hanem közigazgatási ügyeidet, kényelmesen akár otthonról, a kanapédon ülve intézhesd. Gondolj bele, hogy autót vásárolsz és nem szükséges megjelenned személyesen az ügyintézés során, hanem mindent elektronikusan, webes felületen tudsz elintézni. Nekünk pontosan ez a célunk!

Feladatok:

  • a szervezet karbantartójának támogatása a napi munkavégzés során
  • létesítmény üzemeltetéshez köthető kisebb feladatok elvégzése
  • bútorok és eszközök mozgatása
  • eszköz és készlet kiadásában való részvétel, valamint a hozzá tartozó adminisztrációs feladatok ellátsa
  • raktározási tevékenység támogatása

Elvárások:

  • folyamatban levő közép vagy felsőfokú műszaki vagy logisztikai végzettség
  • precíz munkavégzés
  • ügyfélorientált szemlélet
  • precizitás, terhelhetőség, proaktivitás