Közbeszerzési referens

Feladatok

  • ajánlatkérő oldalról:
    • közbeszerzési és egyéb beszerzési eljárások teljes körű elkészítése,
    • közbeszerzési közzétételi kötelezettségek teljesítése;
    • közbeszerzési és egyéb beszerzési eljárások teljes körű dokumentálása;
    • a közbeszerzési és egyéb beszerzési eljárások adminisztratív feladatainak elvégzése, koordinálása.
  • ajánlattevői oldalról:
    • ajánlatok összeállítása, benyújtása és nyomon követése, az ajánlattételi folyamat adminisztratív feladatainak elvégzése, koordinálása.
  • közbeszerzési eljárások elektronikus felületeinek kezelése (EKR, KEF, NKOH, DKÜ)

Elvárások

  • közbeszerzési és egyéb beszerzési eljárások lebonyolításában szerzett tapasztalat;
  • közbeszerzési jogszabályok ismerete;
  • precíz, pontos munkavégzés;
  • csapatszellem;
  • proaktív gondolkodásmód.

Előny

  • közbeszerezési referens szakképesítés.

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőséget;
  • versenyképes fizetést;
  • alkalmazotti státuszt;
  • megoldás-orientált légkört;
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét.