Közbeszerzési-jogi szakértő

Társaságunk feladatainak folyamatos bővülésével párhuzamosan, a lebonyolításra váró közbeszerzési eljárásaink és jogi szakértelmet igénylő ügyeink száma is dinamikusan nő. 2020-ban a közbeszerzési tervünkben már aktuálisan 94 db eljárás szerepel, összesen mintegy 4,6 milliárd Ft értékben.

Feladatok:

  • ajánlatkérő oldalról:
    • közbeszerzési és egyéb beszerzési eljárások teljes körű elkészítése és részvétel a lebonyolításban;
    • közbeszerzési közzétételi, tájékoztatási és dokumentálási kötelezettségek teljesítése;
    • jogi szakértelem biztosítása a beszerzési és közbeszerzési eljárásokban;
    • okiratszerkesztés, szerződés-véleményezés és a szerződéses feltételek letárgyalása;
    • közbeszerzési és jogi tanácsadás a társterületek részére;
  • ajánlattevői oldalról:
    • ajánlatok összeállítása, benyújtása és nyomon követése, az ajánlattételi folyamat adminisztratív feladatainak elvégzése, koordinálása;
  • közbeszerzési eljárások elektronikus felületeinek kezelése (EKR, KEF, NKOH, DKÜ).

Elvárások:

  • közbeszerzési és egyéb beszerzési eljárások lebonyolításában szerzett tapasztalat;
  • a klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó közbeszerzési jogszabályok ismerete és gyakorlati alkalmazása;
  • jogi diploma;
  • csapatszellem;
  • proaktív és eredményorientált gondolkodásmód;
  • önállóság és jó probléma-megoldó képesség.

Előny:

  • közbeszerzési szakképzettség,
  • jogi szakvizsga,
  • FAKSZ minősítés.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőséget;
  • széleskörű juttatási csomagot;
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét;
  • dinamikus csapatot.

Vállalati értékeink:

  • értékteremtés;
  • ügyfélközpontúság;
  • tisztelet;
  • kölcsönös bizalom.