Junior rendszerszervező

Feladatok:

  • Rendszerleíró folyamatok megtervezése, folyamatábrák, modellek elkészítése;
  • Üzleti specifikációk és követelmények alapján rendszerspecifikációk elkészítése és egyeztetése az üzleti és háttérterületekkel;
  • Logikai, funkcionális rendszertervek / specifikációk készítése;
  • Több rendszert érintő igények/projektek szervezési, fejlesztési feladatainak összefogása, koordinálása;
  • Projektek szakmai támogatása;
  • Bevezetett szoftverek rendszerleíró folyamatainak módosítása változások esetén;
  • Szoftverek tesztelése bevezetés előtt és módosításkor;
  • Bevezetett szoftverekkel kapcsolatos hibajelentések ellenőrzése, továbbítása fejlesztők felé;
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel és munkatársakkal, külső partnerekkel;
  • A megrendelővel való egyeztetés során a fejlesztési igények felmérése, az ügyféligényeknek megfelelő rendszerműködési elvek meghatározása;
  • Követelmény- és programspecifikáció készítése;
  • Fejlesztés koordinálása: a fejlesztőkkel és tesztelőkkel való együttműködés;
  • Rendszerek bevezetésének szakmai támogatása, közreműködés felhasználói tesztben, oktatásokban.

 Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, vagy felsőfokú tanulmány folytatása
  • Modellezési módszertanok ismerete
  • Jó elemzőkészség
  • Rendszerszemlélet, valamint hosszú távra való tervezés
  • Irodai programcsomagok magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban is egyaránt
  • Képesség csapatmunkában történő munkavégzésre
  • Nyitottság a tudásmegosztásra
  • Tanulási vágy

Előny:

  • UML ismeret
  • folyamatmodellezési tapasztalat
  • Relációs adatbázisok, SQL készség szintű ismerete
  • Műszaki vagy közgazdasági végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)
  • Államigazgatási vagy közigazgatási rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét