Junior adatbázis fejlesztő

Pályakezdők jelentkezését is várjuk nyíregyházi irodánk 8 fős adatbázis fejlesztői csapatába, ahol senior kollégák segítenék a szakmai betanulást, az adatbázis fejlesztői ismeretek bővítését. Junior adatbázis (Oracle PL/SQL) fejlesztőként a többrétegű, biztonságkritikus, komplex államigazgatási és közigazgatási rendszerekhez tartozó adatbázisok tervezési és fejlesztési feladatainak ellátása lenne a feladatköröd.

Feladatok (senior kolléga támogatásával):

  • Oracle PL/SQL alapú komplex adatbázis fejlesztése, optimalizálása;
  • adatelemzési, -kezelési és -szolgáltatási feladatok elvégzése;
  • integrált adatkezelő rendszer struktúrájának kidolgozása;
  • egyedi adatbázis logikát tartalmazó rendszerkomponensek összeállítása;
  • standard lekérdezések, BI kapcsolatok kialakítása;
  • UML modellek készítése;
  • rendszerfrissítés, migrálás.

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség (friss diplomások jelentkezését is várjuk!)
  • SQL – PL/SQL ismerete
  • adatbázis (Oracle) ismeret: tárolt eljárások, packagek, triggerek, nézetek
  • nyitottság az új ismeretek elsajátítására
  • pontos, precíz munkavégzésre való igényesség

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • változatos, sokrétű feladatokat
  • sportolás támogatását (Sportkártya biztosítás, jóga, foci, futás);
  • ingyenes angol nyelvtanfolyamot.