Java (Spring) fejlesztő

Feladatok

  • fejlesztő csapatunk tagjaként microservice-ek fejlesztése
  • felelősségvállalás a minőségi szoftver megvalósításáért
  • részvétel a Scrum csapatmunkában
  • együttműködés a társterületekkel

Amit várunk tőled,

  • van Spring, Hibernate, NoSQL, MQ ismereted,
  • van Web Services, REST, XML, JSON, HTTP, SSL, TCP/IP, Caching ismereted,
  • a relációs adatbáziskezelő rendszereket fejlesztői szinten ismered,
  • részt vettél Cloud érett alkalmazás fejlesztésében/tervezésében (mikroszolgáltatások, konténertechnológiák, Kubernetes, stb.),
  • a gyors, dinamikus munkavégzés híve vagy,
  • van szolgáltatás orientált rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalatod,
  • szeretsz csapatban dolgozni,
  • hiszel az Agilis módszertanokban.

Előnyös (de nem kizáró ok, ha nem), ha

  • van legalább 2 év Java EE fejlesztési tapasztalatod,
  • van felsőfokú IT végzettséged,
  • részt vettél már magas rendelkezésre állású komplex rendszerek tervezésében, fejlesztésében,
  • van Java alkalmazásszerver ismereted (pl. Tomcat, Jetty, JBoss, Glassfish, Websphere, Weblogic),
  • van UML ismereted,
  • a clean code és a 12 faktor elveit nem csak érted, hanem tudod, hogy egyes elemeit miért vagy épp miért nem alkalmazod,
  • dolgoztál már Enterprise Architect-tel,
  • magabiztosan beszélsz és írsz angolul.