Java fejlesztő

Feladatok:

  • Többrétegű, elosztott Java alapú rendszerek tervezése
  • Többrétegű informatikai rendszer implementálása
  • Közreműködés szoftver követelmények analízisében, tervezésében
  • Egyedi szoftverfejlesztésekben való részvétel
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása
  • Programjavítási feladatok ellátása
  • Fejlesztések dokumentálása
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel és munkatársakkal
  • Technikai támogatás a fejlesztett rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására
  • A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése

Elvárások:

  • Felsőfokú IT végzettség- Minimum 2 év Java fejlesztési tapasztalat
  • SQL adatbáziskezelő rendszerek fejlesztői szintű ismerete (RDBMS)
  • Szolgáltatás orientált rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors, dinamikus munkavégzés
  • Csapatmunkában szerzett tapasztalat
  • Oracle DB ismeret 11g vagy újabb
  • SQL/PL-SQL ismeret
  • Linux ismeret

Előny:

  • Magas rendelkezésre állású (HA, LB) komplex rendszerek tervezésében, elkészítésében szerzett több éves tapasztalat
  • Oracle  ismeret Exadata környezetben
  • Oracle Entreprise Manager Cloud Control ismeret
  • Spring, Angular, Hibernate, ESB, JSF, EJB, JMS, NoSQL (Mongo DB, Couch DB), MQ ismeret
  • Java webkonténer és alkalmazásszerver ismeret (pl. Tomcat, Jetty, JBoss, Glassfish, Websphere, Weblogic)
  • UML ismeret
  • Agilis módszertan ismerete
  • SOAP, REST API,  XML, JSON, HTTP, SSL, TCP/IP ismerete
  • Cloud technológia ismerete
  • Oracle Database SQL vizsga
  • Oracle PL/SQL Developer vizsga (OCA, OCP)
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét