IT Termékmenedzser

Feladatok

  • Alkalmazástámogatás
  • Alkalmazások és a kapcsolódó szolgáltatások bevezetésének támogatása, oktatási anyagok készítése
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása a felhasználói igények és az alkalmazástámogatási tevékenység során összegyűjtött tapasztalatok alapján
  • Partner szervezetek technikai támogatása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, partnerekkel, felhasználókkal, fejlesztési- és más belső területekkel
  • Igazgatási rendszertervek és egyéb igazgatási dokumentációk véleményezése
  • Szolgáltatási koncepciók összeállítása, azok kialakításának koordinációja
  • Szolgáltatási folyamatok tervezése, rendszeres felülvizsgálata, tartalomkezelése
  • Szolgáltatás-monitoring, szolgáltatások működésének és minőségének rendszeres felülvizsgálata, elemzés és egyéb mérési/elemzési tevékenységek
  • Közreműködés IT fejlesztési projektekben
  • Adatszolgáltatások teljesítése, koordinációja

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (informatikus/mérnök, gazdaságinformatikus, közgazdász, vagy igazgatásszervező)
  • IT területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Rendszerszemlélet
  • Ügyfélközpontúság
  • Kezdeményező, koordinációs készség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Tanulási vágy, nyitottság a tudásmegosztásra
  • MS Office termékek magabiztos használata
  • Alapfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)

Előny

  • Államigazgatási vagy közigazgatási területen szerzett tapasztalat
  • Közigazgatási elektronikus rendszerek és szolgáltatások ismerete
  • Folyamatok tervezésében, optimalizálásában szerzett tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Projektekben szerzett tapasztalat
  • SQL ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét