IT Talent Sourcer

Biztos Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy más programról kellett lemondanod, hogy egy ügyedet el tudd intézni. Mi azért dolgozunk, hogy a jövőben ez ne így legyen, hanem közigazgatási ügyeidet, kényelmesen, akár otthonról, a kanapédon ülve intézhesd.

Várjuk jelentkezésed, amennyiben IT Talent Sourcer-ként, a megfelelő jelöltek megtalálásával, Te is szeretnél hozzájárulni ahhoz, hogy ez minél előbb valóság legyen! Nem probléma, ha a cloud/java/devops/.net szavak egyelőre nem sokat mondanak számodra, de mindenképpen szeretnénk, hogy minél hamarabb magabiztosan mozogj az IT területén, ehhez természetesen minden segítséget megkapsz tőlünk.

A főbb feladataid az alábbiak lennének:

  • jelölt adatbázis adminisztrálása, fejlesztése
  • különböző toborzási csatornák kezelése:
    • passzív jelöltek megszólítása,
    • direkt megkeresések lebonyolítása,
    • jelölt adatbázisok napi szűrése,
    • kapcsolattartás közvetítő cégekkel (name check, interjúszervezés, visszajelzés)
  • toborzási folyamatok előkészítése (profilegyeztetés, munkaerőpiaci kutatások)
  • telefonos előszűrések lebonyolítása
  • személyes interjúk szervezése
  • LinkedIn Recruiter projektek adminisztrálása, riportok készítése
  • a toborzás hatékonyságának méréséhez riportok készítése
  • karrieroldalak szerkesztése: álláshirdetések, kreatív tartalmak készítése
  • toborzási folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség, vagy végzős hallgatói jogviszony, mely mellett főállású munka vállalható
  • legalább fél éves toborzási tapasztalat (akár szakmai gyakorlattal együtt számítva)
  • riportok készítésében szerzett jártasság (felhasználói szintű MS Excel ismeret)
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • pontos, precíz, minőségi munkavégzés

Előny

  • Atlassian Confluence ismeret
  • IT területen szerzett toborzási tapasztalat, preferáltan LinkedIn Recruiter használatával
  • IT keresési metódusok ismerete (Boolean, kulcsszavak, széleskörű piaci ismeret)
  • jelölt kezelő rendszerek (ATS) ismerete

Amit kínálunk

  • széleskörű juttatási csomag
  • változatos, sokrétű feladatok
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • megoldás-orientált légkör
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételi lehetőség