IT Security Specialist

Nyíregyházi termékfejlesztési csapatunkba egyedi államigazgatási és közigazgatási informatikai rendszerek sérülékenységi tesztelésére keresünk az IT biztonság iránt elkötelezett új csapattagot. Friss diplomás pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk. Továbbá szeptembertől utolsó éves felsőfokú tanulmányokat folytató hallgatókra is nyitottak vagyunk, de főállású, heti 40 órás munkaviszonyra keresünk kollégát újonnan alakuló csapatunkba.

Feladatok:

  • részvétel sérülékenységi tesztelő eszközök felkutatásában, értékelésében, beszerzésük és bevezetésük lebonyolításában
  • részvétel a teszt infrastruktúra tervezésében, kialakításában
  • felhasználói esetek hiányában sérülékenységi konkrét tesztesetek képzése
  • sérülékenységi tesztek implementálása és végrehajtása
  • teszt eredmények visszacsatolása a tesztelési csoport felé
  • éles üzemű technikai tesztek végrehajtásának koordinálása

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • IT biztonsági és szoftvertesztelési ismeretek
  • hálózati alapismeretek
  • SQL ismeretek
  • Windows és Linux operációs rendszerek ismerete
  • analitikus gondolkodás
  • jó kommunikációs készség, precizitás és önállóság
  • agilis, változásokra nyitott hozzáállás

Előny:

  • ISTQB vizsga
  • etikus hacker vizsga
  • Kali Linux ismerete

Amit kínálunk:

  • széleskörű juttatási csomagot
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • megoldás-orientált légkört
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét