IT auditor

Feladatok:

  • a vállalat IT folyamatainak ellenőrzése;
  • a jogszabályoknak, belső szabályzatoknak való megfelelés, valamint a hatékonyság vizsgálata;
  • az ellenőrzések önálló lefolytatása, vizsgálatokra való felkészülés, ellenőrzési program összeállítása, ellenőrzés végrehajtása, összegyűjtött információk értékelése;
  • ellenőrzési jelentés készítése (magyar nyelven), megállapítások összefoglalása és egyeztetése, javaslattétel a feltárt hibák javítására;
  • részvétel az éves belső ellenőrzési terv összeállításában;
  • külső vizsgálatokhoz kapcsolódó adatgyűjtés, előkészítés, kapcsolattartás;
  • belső szabályzatok véleményezése;
  • szakmai továbbképzésen való részvétel.

Elvárások:

  • műszaki vagy IT területen szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma;
  • legalább 3-5 éves releváns (ellenőrzési) szakmai tapasztalat;
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség (magyar nyelven);
  • kiemelkedő logikai és problémamegoldó képesség;
  • precizitás, prioritások kezelése;
  • önálló munkavégzésre való képesség;
  • jó konfliktuskezelési gyakorlat;
  • jó elemzési képesség és analitikus gondolkodásmód;
  • rugalmasság, terhelhetőség;
  • határozottság, proaktív hozzáállás;
  •  csapatszellem.

Előny:

  • CISA vagy CISM vagy CISSP vizsga;
  • tapasztalat agilis IT fejlesztői szervezet működésével kapcsolatban;
  • bármilyen egyéb IT biztonsági végzettség;
  • ITIL ismeret;
  • belső ellenőrzési területen szerzett tapasztalat (közigazgatásban vagy versenyszférában);
  • angol nyelvismeret;
  • IT biztonsági szabványok ismerete (COBIT, NIST 800-53, ISO szabványok stb.);
  • közigazgatási információs rendszerek biztonságával kapcsolatos jogszabályok (pl. 2013/L. tv., 41/2015. (VII. 15.) BM rendelet) előírásainak ismerete.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőséget;
  • versenyképes fizetést;
  • alkalmazotti státuszt;
  • megoldás-orientált légkört;
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét;
  • változatos, sokrétű feladatokat.