Igazgatásszervező

Feladatok

  • Rendszerleíró folyamatok megtervezése, folyamatábrák elkészítése
  • Igazgatási rendszertervek és egyéb igazgatási dokumentáció elkészítése
  • Jogszabályváltozások követése
  • Bevezetett szoftverek rendszerleíró folyamatainak módosítása jogszabályváltozások esetén
  • Szoftverek tesztelése bevezetés előtt és módosításkor
  • Kapcsolattartás a megrendelővel
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel és munkatársakkal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (igazgatásszervező, jogász vagy informatikus)
  • Képesség csapatmunkában történő munkavégzésre
  • Nyitottság a tudásmegosztásra
  • Tanulási vágy
  • Rendszerszemlélet, valamint hosszú távra való tervezés

Előny

  • Államigazgatási vagy közigazgatási területen szerzett tapasztalat
  • Angol jogi szaknyelv ismerete
  • Szoftverfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Modellezési módszertanok ismerete
  • UML ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét