Hálózat biztonsági rendszermérnök

Feladatok

  • A vállalat hálózat biztonsági eszközeinek paraméterezése, biztonsági incidensek azonosítása, megoldása és probléma kezelése (tűzfalak, gateway-ek)
  • Hálózat biztonsági monitorozás, monitoring fejlesztés
  • A hálózatbiztonsági szempontok képviselete az infrastruktúra fejlesztések megtervezésében
  • Hálózatbiztonságot növelő eszközök, technológiák tesztelése, javaslattétel alkalmazásra
  • Hálózatbiztonságot növelő eszközök telepítése és integrációja a vállalati hálózatba, a kapcsolódó folyamatok megalkotása, dokumentálása
  • Műszaki dokumentációk írása, véleményezése
  • Fejlesztőkkel és tesztelőkkel való szoros együttműködés

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnöki, informatikusi BSc, vagy MSc fokozat)
  • Hálózati tűzfalak alapos ismerete
  • Cisco CCNA, vagy CCNP Security területen szerzett minősítés
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat minél több technológiában az alábbiak közül:
    • Hálózati tűzfalak: Cisco ASA/FirePower, Juniper SRX, Fortigate,
    • Anti-X (UTM) és NGFW technológiák
    • IPS megoldások
    • Site-to-Site és Remote Access VPN megoldások
  • Ügyfélorientált beállítottság
  • Önálló munkavégzés, precizitás
  • Csapatmunka
  • Igény a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Ügyeleti feladatok vállalása rotációs rendszerben
  • A műszaki angol nyelv ismerete

Előny

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Hálózati végpont védelmi megoldások ismerete: 802.1x, Cisco NAC, Cisco ISE, Aruba Clearpass
  • SIEM és egyéb log elemző megoldások ismerete, pl.: IBM QRadar, Splunk

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét