Felhő fejlesztési szakértő

Feladatok

  • szoftver követelmények vizsgálata, felhő alapú fejlesztési kritérium vizsgálata;
  • elkészült szoftver minőségének vizsgálata, javítási javaslatok készítése;
  • dokumentáció minőségi kritériumainak vizsgálata;
  • fejlesztői csapatok támogatása felhő alapú alklamazás fejlesztésében;
  • új technológiák, fejlesztési környezetek megismerése, megismertetése.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (IT területen szerzett diploma) vagy hasonló a munkakörben eltöltött 3+ év;
  • konténer technológiák ismerete (elsősorban Docker, Kubernetes);
  • felhő alapú környezetben szerzett 2+ év fejlesztési, rendszerszervezési tapasztalat;
  • magas rendelkezésre állású komplex rendszerek megvalósításában szerzett tapasztalat;
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, jó csapatjátékos.

Előny

  • Cloud Native ismerete;
  • Java technológia tapasztalat (1.8+, Spring, SpringBoot);
  • Monolit->Mikro-szolgáltatás migrációs tapasztalat;
  • frontend fejlesztésben szerzett tapasztalat;
  • Agilis módszertanban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés;
  • alkalmazotti státusz;
  • változatos, sokrétű feladatok;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • megoldás-orientált légkör;
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételi lehetőség.