Felhő architekt

Feladatok

  • szoftver architektek támogatása Cloud Native alkalmazások fejlesztésének tervezésében;
  • fejlesztői csapatok támogatása felhő alapú alklamazás fejlesztésében;
  • alkalmazások folyamatos minősítésének, ellenőrzésének módszertanában való részvétel;
  • elkészült szoftver minőségének vizsgálata, javítási javaslatok készítése;
  • új technológiák, fejlesztési környezetek megismerése, megismertetése.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (IT területen szerzett diploma) vagy ebben a munkakörben eltöltött 3+ év;
  • konténer technológiák ismerete (elsősorban Docker, Kubernetes);
  • felhő alapú környezetben szerzett 2+ év fejlesztési tapasztalat;
  • magas rendelkezésre állású komplex rendszerek tervezésében, elkészítésében szerzett több éves tapasztalat;
  • több éves tapasztalat többrétegű és/vagy elosztott alkalmazások architektúrájának tervezésében;
  • Cloud Native magabiztos ismerete és használatában szerzett releváns tapasztalat;
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, jó csapatjátékos;
  • jó interperszonális és kapcsolatépítési készség.

Előny

  • Java technológia tapasztalat (1.8+, Spring, SpringBoot);
  • Heroku, AWS, OpenShift használatában szerzett tapasztalat;
  • Monolit->Mikro-szolgáltatás migrációs tapasztalat;
  • frontend fejlesztésben szerzett tapasztalat;
  • tervezési gyakorlat adatközponti infrastruktúrákkal (Hálózat, Tárolók, Virtualizáció, Felhő technológiák, automatizáció);
  • Agilis módszertanban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés;
  • alkalmazotti státusz;
  • változatos, sokrétű feladatok;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • megoldás-orientált légkör;
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetősége.