DevOps mérnök

Feladatok:

  • új on-premise felhő kialakításában való aktív részvétel;
  • teljeskörű CI/CD környezet és build pipeline kialakítása és karbantartása;
  • logolás és monitorozás kialakításában való részvétel;
  • társterületekkel való kapcsolattartás;
  • új technológiák alkalmazása.

Elvárások:

  • CI/CD folyamatok ismerete és azok automatizálásában való tapasztalat;
  • Devops környezetben szerzett tapasztalat;
  • a verziókezelés kiváló ismerete és használata (Git);
  • Ansible használatában való tapasztalat;
  • Openshift ismerete;
  • konténer technológiák ismerete (elsősorban Docker, Kubernetes)
  • kiváló kommunikációs és együttműködési készség;
  • új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy;
  • proaktív gondolkodásmód.

Előny:

  • fejlesztői tapasztalat;
  • DevOps eszközök széleskörű ismerete.

Amit kínálunk:

  • változatos képzési lehetőségek;
  • szakmai fejlődési lehetőséget;
  • modern technológiák használatát;
  • széleskörű juttatási csomag;
  • alkalmazotti státuszt;
  • megoldás-orientált légkört;
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét.