DevOps mérnök

Feladatok

  • Új on-premise felhő kialakításában való aktív részvétel
  • Teljes körű CI/CD környezet és build pipeline kialakítása és karbantartása
  • Logolás és monitorozás kialakításában való részvétel
  • Társterületekkel való kapcsolattartás
  • Új technológiák alkalmazása

Elvárások

  • CI/CD folyamatok ismerete és azok automatizálásában való tapasztalat
  • A verziókezelés kiváló ismerete és használata (Git)
  • Ansible használatában való tapasztalat
  • Docker technológia ismerete
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy
  • Csapatszellem
  • Proaktív gondolkodásmód

Előny

  • Devops környezetben szerzett tapasztalat
  • Fejlesztői tapasztalat
  • Openshift ismerete
  • DevOps eszközök ismerete (pl.:Bamboo, Elasticsearch, Docker, Kubernetes, Maven)

Címke

  • cloud, felhő, aPaaS, OpenShift, CI/CD, deploy, Rendszer integrációs mérnök, CI/CD, Bamboo, Ansible, automatisation, automatizálás, fejlesztői környezet, Elasticsearch, rendszer elemző, container, konténer, docker

Amit kínálunk

  • Változatos képzési lehetőségek (Udemy)
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Modern technológiák használatát
  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét