Ugrás a tartalomhoz

Vezető fejlesztő (Java)

Termékfejlesztési csapatunkba – többrétegű, magas rendelkezésre állású államigazgatási és közigazgatási rendszerek fejlesztésére – keresünk Java vezető fejlesztőt, aki robosztus – meglévő vagy új – szoftveralkalmazásokra vonatkozó fejlesztésekben szakmai iránymutatásával támogatná a kislétszámú csapatot.

Feladataid lesznek:

  • fejlesztői csapat munkájának szakmai koordinációja,
  • fejlesztés főként Java (Spring) környezetben,
  • szoros együttműködés az Architectekkel az alábbiak tekintetében:
    • szoftvertechnológiai döntések előkészítése, empirikus megoldás szerinti értékelése, a csapattagok bevonásával,
    • alkalmazások belső architektúra módosításainak tervezése, kommunikációja, alternatívák elemzése,
    • a rendszerszintű szemlélet fenntartása a csapaton belül,
    • evolúciós architektúra tervezési szemlélet használata és erősítése,
    • a belső standardok, irányelvek kidolgozásában való részvétel ill. betartásának felügyelete,
    • üzleti igények elemzése, rendszertervezés, rendszerkockázatok felmérése,
    • a kapcsolódó technológiák nyomon követése.
  • a rendszer szakmai fórumokon történő bemutatása,
  • a megrendelői oldallal szakmai szintű kapcsolattartás,
  • értékszemléletű megközelítés alkalmazása a termékfejlesztésben,
  • csapattagok mentorálása.

Amit keresünk:

  • 5+ év szoftverfejlesztési tapasztalat Java környezetben
  • vezető fejlesztő pozícióban szerzett tapasztalat
  • cloud-native alkalmazások fejlesztésében és tervezésében szerzett tapasztalat: microservice, konténerizációs technológiák: Kubernetes, Docker szoftverarchitektúra ismeretek
  • magas rendelkezésre állású komplex, elosztott rendszerek tervezésében szerzett tapasztalat
  • Spring, Springboot fejlesztői tapasztalat
  • UML alapismeret
  • teszt keretrendszerek alapos ismerete (preferált: JUnit5)
  • SOAP/REST ismeretek
  • DevOps szemlélet és eszközök ismerete (Git, maven, gradle, Jenkins, Sonar)
  • relációs és nem relációs adatbázis ismeretek (pl. Oracle, MongoDB)
  • elosztott, esemény alapú alkalmazásfejlesztésben használt technológiák ismerete (pl. Redis, Kafka, RabbitMQ, ELK)
  • SOLID alapelvek ismerete
  • DDD ismerete
  • karbantartható kód írása (KISS, Clean Code)
  • jó interperszonális és kapcsolatépítési készségek
  • érdeklődés kapcsolódó technológiák iránt (node, go, react, angular, pyton, ansible, terraform)
  • agilis mindset

Aminek örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • Helm, helmchart használatában szerzett tapasztalat
  • Fluentd használatában szerzett ismeretek
  • Elasticsearch, Kibana, Opensearch ismeretek
  • fejlesztési módszertanokban szerzett tapasztalat: TDD, BDD
  • AsciiDoc ismeretek

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move,
  • Cafetéria,
  • Belső ajánlói program,
  • Irodai masszázs,
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs.

    Válassza ki a személyautót!