Ugrás a tartalomhoz

UX designer

Biztosan Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy egy programról le kellett mondanod pusztán azért, hogy egy ügyed el tudd intézni. Az IdomSoft-nál mi azért dolgozunk nap, mint nap, hogy a jövőben ez ne fordulhasson elő, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról is intézhesd.

Digitális felületek tervezésében jártas szakembert keresünk UX/UI csapatunkba, akinek motivációt jelenthet csatlakozni egy olyan csapathoz, ahol a fő cél, hogy egy államigazgatási projekt átgondolt, felhasználóbarát és modern legyen.

Feladatod lesz többek között, hogy meghonosítsd a cégnél azt, hogy a termékek fejlesztésénél kiemelt szerepet kapjon a felhasználói kutatás, tesztelés, felülettervezés.

Amennyiben szívesen foglalkozol változatos feladatokkal (mobil alkalmazások, publikus weboldalak, nem publikus szakrendszerek tervezése) nálunk a helyed! Jelentkezz hozzánk, ha modern tervezőeszközöket (Figma) használva, szaktudásoddal, ötleteiddel szeretnéd formálni a termékek fejlesztésének folyamatait és a UX/UI csapatunk működését.

Feladatok

  • Felhasználói igények- és üzleti folyamatok felmérése, kutatási tervek kidolgozása
  • Kutatási- és tervezési eredmények prezentálása
  • A kutatási eredmények alapján felülettervek, drótvázak és prototípusok készítése
  • Együttműködés a termékfejlesztés során
    • a design csapattal,
    • fejlesztőkkel,
    • és ügyfelekkel
  • Meglévő felületek- és folyamatok felülvizsgálata
  • Közreműködés a saját design system-ünk kialakításában
  • A felhasználóközpontúság képviselete a termékfejlesztés minden szakaszában

Amit várunk tőled

  • Portfólió, amiből megismerhetjük munkáidat, amikre büszke vagy
  • Legalább 3-5 év tapasztalatot digitális terméktervezésben (weboldalak mobilon és desktopon, applikációk, szoftverek)
  • Ismerd és használd a UX tervezési módszertanokat
  • Szívesen adj építő jellegű észrevételeket a társaidnak és fogadd jól, ha ők adnak neked
  • Figma, vagy Adobe XD ismeretét
  • Felhasználóorientált- és rendszerszintű gondolkodást
  • Nagyfokú empátiát és kommunikációs készséget
  • Pontosságot és alaposságot
  • Proaktivitást és önállóságot
  • Magabiztos előadókészséget
  • Szakmai kompetenciák bővítésére alkalmas angol nyelvtudást

Előny

  • Ha van tapasztalatod Design Thinking workshopok levezénylésében
  • Ha vannak ismereteid, tapasztalatod a UI tervezésben

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a házat!