Ugrás a tartalomhoz

UI designer

Biztosan Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy egy programról le kellett mondanod pusztán azért, hogy egy ügyed el tudd intézni. Az IdomSoft-nál mi azért dolgozunk nap, mint nap, hogy a jövőben ez ne fordulhasson elő, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról is intézhesd.

Digitális felületek tervezésében jártas szakembert keresünk UX/UI csapatunkba, akinek motivációt jelenthet csatlakozni egy olyan csapathoz, ahol a fő cél, hogy egy államigazgatási projekt átgondolt, felhasználóbarát és modern legyen.

Feladatod lesz többek között, hogy meghonosítsd a cégnél azt, hogy a termékek fejlesztésénél kiemelt szerepet kapjon a felhasználói kutatás, tesztelés, felülettervezés.

Amennyiben szívesen foglalkozol változatos feladatokkal (mobil alkalmazások, publikus weboldalak, nem publikus szakrendszerek tervezése) nálunk a helyed! Jelentkezz hozzánk, ha modern tervezőeszközöket (Figma) használva, szaktudásoddal, ötleteiddel szeretnéd formálni a termékek fejlesztésének folyamatait és a UX/UI csapatunk működését.

Feladatok

  • Weboldalak, mobil alkalmazások tervezése UX designer kollégákkal szorosan együttműködve
  • Már elkészült alkalmazások új funkcióinak megtervezése
  • Arculatok, illusztrációk, ikonok, piktogramok tervezése
  • Frontend fejlesztőkkel való kapcsolattartás
  • Saját design system elemeinek tervezése, bővítése, módosítása

Amit várunk tőled

  • Portfólió, amiből megismerhetjük munkáidat, amikre büszke vagy
  • Legalább 3-5 év tapasztalatot digitális felületek tervezésében
  • Figma és az Adobe CC termékek magabiztos ismeretét
  • Reszponzív weboldalak tervezésében szerzett tapasztalatot
  • Naprakész ismereteket UI design témakörben
  • iOS és Android platformok GUI irányelveinek ismeretét
  • Kimagasló esztétikai érzéket
  • Szívesen adj építő jellegű észrevételeket a társaidnak és fogadd jól, ha ők adnak neked
  • Nagyfokú empátiát és kommunikációs készséget
  • Pontosságot és alaposságot
  • Proaktivitást és önállóságot
  • Szakmai kompetenciák bővítésére alkalmas angol nyelvtudást

Előny

  • Design system tervezésben szerzett tapasztalat
  • UX módszertanok ismerete
  • Ha elviekben ismered a digitális felületek technológiai oldalát (pl. html, css, grid rendszerek, stb.)
  • Animáció készítési tapasztalat

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Belső ajánlói program
  • Irodai masszázs
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs

    Válassza ki a kulcsot!