Ugrás a tartalomhoz

Ügyfélmenedzser (ÁAFK)

Ha szívesen dolgoznál ügyfélmenedzserként szoftverfejlesztési területen, ráadásul talán túlzás nélkül állíthatjuk, hogy egy a digitális társadalom fejlesztésében a legnagyobb mérföldkövet jelentő szolgáltatás biztosításában, akkor csatlakozz csapatunkhoz!

Az Állami Alkalmazás-fejlesztési Környezetről és az Állami Alkalmazás-katalógusról, valamint az egyes kapcsolódó kormányrendeletek módosításáról szóló 314/2018. (XII. 27.) kormányrendelet megteremti azt a szabályozási környezetet, amely biztosítja, hogy a jövőben az állami célú alkalmazásfejlesztések, az erre a célra létrehozott egységes állami követelmények mentén, szabályozott módszertan szerint működő fejlesztői környezetben valósuljanak meg, minden érintett szereplő számára hozzáférhetően.

Ügyfélmenedzserként ehhez a PaaS alapú környezethez való csatlakozási folyamatot támogathatod szoros együttműködésben jogászokkal, szoftverfejlesztőkkel, automatizáló mérnökökkel!

Feladataid lesznek:

  • megrendelő és fejlesztő szervezetek csatlakozási folyamatainak menedzselése
  • eljárási kérelmek kezelése, vizsgálatok lefolytatása, hiánypótlások kiírása
  • döntések előkészítése
  • alkalmazásfejlesztési projektek nyomon követése
  • státuszok készítése
  • folyamatos kapcsolattartás a megrendelő szervekkel, fejlesztő szervezetekkel
  • beérkező megkeresések kezelése, ügyféltámogatás
  • eljárásokhoz kapcsolódó dokumentációk folyamatos felülvizsgálata
  • közreműködés a divízió szolgáltatási tevékenységével összefüggő feladatok elvégzésében

Amit várunk tőled:

  • szakirányú felsőfokú képzettséget, vagy a munkakörnek megfelelő előzetesen megszerzett 2-3 év szakmai tapasztalat az alábbiak egyikében:
    • projektmenedzser
    • igazgatásszervező
    • e-közigazgatás
    • uniós vagy hazai forrásból megvalósuló projektek menedzselése
  • jó szervezési- és problémamegoldó képességet
  • ügyfélközpontú gondolkodásmódot
  • kiváló kommunikációs készséget szóban és írásban egyaránt
  • MS Office termékek magabiztos ismeretét

Előny (de nem kizáró ok, ha nincs):

  • e-közigazgatásban vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot és kényelmet!

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap!
  • Nemrég költöztünk új székházunkba, a frissen átadott Váci Greens Irodaház „E” épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel.
  • A Home Office-ra nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

És hogy még egy pár dolgot említsünk:

  • All You Can Move,
  • Cafetéria,
  • Belső ajánlói program,
  • Irodai masszázs,
  • Bringákkal és elektromos rollerekkel jó barátságot ápoló mélygarázs.

    Válassza ki a zászlót!