Ügyfélkapcsolati munkatárs

Mindig is érdekelt, hogy hogyan működnek a közigazgatási rendszerek? Hogyan készül az anyakönyvi kivonat, mi a folyamat mögötte, vagy éppen a gépjármű bejelentésnél az adatok hol és hogyan érnek össze, vagy éppen miért nem érnek össze? Asszertíven kommunikálsz és könnyen kihámozod a másik fél mondandójából a lényeget? Motivál egy hatalmas, komplex rendszerben megtalálni a probléma megoldását és közben tartani a lelket a másik félben, majd együtt örülni, ha folyamatok jól és gördülékenyen mennek?

Amennyiben Te is szeretnél hozzájárulni ahhoz, hogy az emberek kevesebb időt töltsenek az ügyintézéssel, akkor csatlakozz hozzánk és segítsd az ügyintézők munkáját háttér támogatásoddal egy szoftverfejlesztő cégnél!

Feladataid lesznek:

  • ügyfélszolgálatra beérkező hívások, e-mail-ek, fórumbejegyzések hatékony és pontos kezelése, megoldása
  • kapcsolattartás az ügyfeleinkkel, partnerszervezetekkel, belső területekkel
  • tanácsadás, segítségnyújtás a területednek megfelelő alkalmazások használatával kapcsolatban
  • az ügyfelek által bejelentett programhasználati észrevételek, javaslatok, kérdések kivizsgálása, reprodukálása
  • alkalmazások felhasználói szemléletű tesztelése

Amit keresünk:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes és Microsoft Office alkalmazások ismerete
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • rendszerszemlélet
  • önállóság és jó problémamegoldó készség
  • gyors, precíz munkavégzés
  • új ismeretek elsajátítására való nyitottság
  • havonta 4-5 délutáni műszak vállalása (11.30-20.00 között)

Aminek nagyon örülünk (de hiánya nem kizáró ok):

  • elektronikus közigazgatási rendszerek akár felhasználói szintű ismerete
  • ügyfélszolgálati szakmai tapasztalat
  • ticketing rendszerek ismerete

Mindezért mit kínálunk mi?

Biztonságot!

  • Kollégáink védelmében a pandémia ideje alatt távoli munkavégzésre is berendezkedtünk, A-B héten dolgozunk az irodában.
  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Fejlődési, tanulási lehetőséget!

  • A csatlakozó kollégáknak hozzáférést biztosítunk egy online képzési platformhoz, ahol kb. e-learing anyagból kedvedre válogathatsz egy éven keresztül!
  • Kiemelt figyelmet szentelünk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink a pozíciójuk betöltéséhez minden támogatást megkapjanak.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget.

Kényelmet!

  • Most költöztünk új székházunkba a frissen átadott Váci Greens Irodaház E épületébe, ahol letisztult, „zöld” környezet várja kollégáinkat modern berendezésekkel, minden jóval felszerelve!

    Válassza ki a személyautót!