Titkársági asszisztens

Feladatok:

  • általános titkársági adminisztratív feladatok ellátása;
  • a vezetőség munkájának támogatása;
  • iratok kezelése, sokszorosítása, továbbítása, levelek előkészítése és szerkesztése;
  • irodaszer ellátás biztosítása;
  • reprezentációs készletek kezelése, biztosítása;
  • tárgyalók ellátása;
  • titkárság zavartalan működésének biztosítása;
  • vendégek fogadása, kiszolgálása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • legalább 2-3 éves tapasztalat hasonló feladatkörben;
  • iratkezelő/iktató rendszer használatában szerzett tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • jó problémamegoldó készség, megbízhatóság, pontosság;
  • jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség;
  • kiváló íráskészség;
  • középfokú angol nyelvtudás
  • közigazgatásban szerzett

Előny:

  • felsőfokú végzettség;
  • titkos ügykezelői vizsga;

Amit kínálunk:

  • stabil, biztos háttér, még egy vírushelyzet alatt is,
  • változatos, sokrétű feladatokat; megoldás-orientált légkört;
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét;
  • sportolási lehetőség (foci, futás, jóga).

    Válassza ki a csillagot!