Ugrás a tartalomhoz

Tesztelő gyakornok

Informatikai terület iránt érdeklődő, lelkes embert keresünk csapatunkba, aki munkájával elősegíti a teszteléshez használt teszt adatok gyártását. Nem leszel egyedül hagyva, munkádat tesztadatgenerálásban jártas szakember fogja segíteni.

Érdekel, hogy hogyan készül el egy személyi igazolvány, vagy egy vezetői engedély vagy akár egy útlevél? Esetleg elgondolkoztál azon, hogy a kormányablakokban, okmányirodákban az ügyintézők milyen alkalmazásokat használnak?

Ha igen, akkor itt a helyed.

A munkához szükséges minden ismeret elsajátítására meg fogunk tanítani és nálunk lehetőséged lesz fejlődni is.

Légy része ennek Te is, csatlakozz mielőbb a csapatunkhoz!

Feladataid lesznek:

  • Fejlesztési területekkel való szoros együttműködés
  • Tesztadatok gyártása manuálisan
  • Tesztadatgeneráló automatizmusok futtatása
  • Levelezés a partnerekkel

Amit keresünk:

  • Informatikai érdeklődés
  • Microsoft Office alapismeretek (Excel, Word)
  • Tanulási vágy, alkalmazások megismerésének igénye
  • Munkára való igényesség
  • Megbízhatóság
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Megoldásorientált szemlélet
  • Proaktív hozzáállás

Az alábbiakban felsoroltuk azokat az ismereteket, amelyekből bármelynek nagyon örülnénk:

  • Alap szintű angol tudás olvasási szinten
  • Bármely informatikai tapasztalat

    Válassza ki a személyautót!